AT-6 bioloģiskās attīrīšanas iekārtas montāža Rīgā

Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas AT-6 montāža, Rīgā, vietā ar augstiem gruntsūdeņiem. Iekārta izbūvēta privātmājai. Izbūvējot bioloģisko attīrīšanas iekārtu tika izmantota gruntsūdens pazemināšana. Pēc iekārtas uzstādīta kanalizācijas sūkņu stacija, lai nodrošinātu filtrāciju uzbērumā. Filtrācija uzbērumā nodrošina, ka filtrācijā nenonāk gruntsūdeņi un attīrītie ūdeņi tiek novadīti sausā grunts slāni.

Skatīt projektu
Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas ATO-40 montāža

AT0-40 attīrīšanas iekārtas montāža Tukuma novadā. Paredzēts nodrošināt atpūtas kompleksa un kempingu māju notekūdeņu attīrīšanu. Iekārta paredzēta ar 6m3/dnn maksimālo noslogojumu. Montāžas laikā pirms bioloģiskās attīrīšanas iekārtas uzstādīta sūknētava ar diviem sūkņiem. Izbūvēta attīrīšanas iekārt ATO-40 ar diviem D1500 grodiem ar oļiem un izplūdi esošajā ūdens krātuvē.

Skatīt projektu
Bioloģiskā attīrīšanas iekārtas uzstādīšana privātmājai Rīgā

Viss stāsts ir sācies ar to, ka kādu ½ gadu atpakaļ jūtu uzplūdā tika nopirkta dvīņu mājas viena puse jaunbūves stadijā ... kā viens no galvenajiem argumentiem kalpoja fakts, ka esošā dzīves vieta no topošās dzīves vietas atrodas precīzi 150m attālumā, bet šis, tomēr, būs stāsts par kanalizācijas sistēmas risinājumiem un cerams, ka spēšu sniegt vērtīgu praktiskās pieredzes aprakstu tiem, kas vel tikai plāno savu bioloģiskās attīrīšanas sistēmu vai pieslēgumu centrālajai pilsētas kanalizācijai.

Skatīt projektu