• Seadmed on mõeldud reovee (vannidest, WC-dest, valamutest, pesu- ja nõudepesumasinatest) puhastamiseks eramutes elanike arvuga kuni 6 inimest.
  • Seadmetel on väga kõrged puhastatud vee näitajad ning neid on mugav ja lihtne hooldada.
  • ATC-seeria seadmed kannavad CE-märgist, mis tähendab, et need vastavad kõige rangematele ökonõuetele ja Läti Vabariigi õigusaktidele.
  • Seadmeid on võimalik paigaldada ühe päeva jooksul.
  • Puhastatud vee näitajad saavutatakse juba seadme paigaldamise päeval.
  • Puhastatud vett saab kasutada korduvalt tehnilise veena.

Seadmest

Reovee biopuhastusseadmed, mis on mõeldud eramajade majapidamise heitvee puhastamiseks. Seadmed on ökonoomsed, sest neil on väga madalad paigaldamiskulud, kerge ja mugav järelhooldus ning väike liigmuda kasv pärast majapidamisreovee puhastamist. Pärast reovee puhastamist nendes seadmetes saab vee juhtida avaveekogudesse ja sademeveesüsteemidesse või infiltreerida pinnasesse.

ATC-seeria peamised tehnilised näitajad

TÜÜPATC-P6ATC-P8ATC-P10ATC-P12
Inimeste ekvivalent681012
Heitvee maht (m³/dnn)0,91,21,51,8
Reaktori diameeter (mm)1220140015101660
Reaktori kõrgus (mm)2250225022502250
Sissevoolu toru kõrgus (mm)1600160016001600
Väljalaske toru kõrgus (mm)1550155015501550
Elektrienergia kulu (kWH/päevas)1,021,022,12,1
Reoveesette kasv (m³/aastas)11,522,5

 

ATC sērijas garantētie attīrītā ūdens parametri

BSP595,8%
ĶSP91,7%
SV95,5%
NH4-N98,1%

Vēlies pieteikt konsultāciju?

Ja vēlaties saņemt piedāvājumu par Jums vēlamo produkciju, aizpildiet pieteikumu un mūsu uzņēmuma speciālisti ar Jums sazināsies tuvākajā laikā.