Iekārtu uzturēšana un apkope, kas nesagādā raizes

Blogs • Publicēts 08.12.2022

Kanalizācijas sistēma ir viena no neredzamajām, bet absolūti nepieciešamajām komunikācijām katrā mājoklī.

Lai kanalizācija un notekūdeņu attīrīšana darbotos nevainojami, un būtu vienkārši un ērti apkalpojama, par atbilstošāko risinājumu vislabāk konsultēties pašvaldībā vēl pirms mājas celtniecības uzsākšanas. Taču arī vecām ēkām var pievienot mūsdienīgas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas, atrodot iespējami labāko risinājumu katrai konkrētai situācijai. 

AUGUST LATVIA SERVISS bagāžā ir vairāk kā 10000 realizēti projekti kaimiņvalstīs, Eiropā, Āzijā un pat Āfrikā. Bez vietējā tirgū uzstādītām vairāk kā 3500 iekārtām, veicam dažādu (arī citu uzņēmumu uzstādīto) notekūdeņu attīrīšanas iekārtu apkalpošanu un servisu visā Latvijā. 

Bioloģisko attīrīšanas iekārtu priekšrocības

Ja ir iespēja pieslēgties centralizētajai apdzīvotas vietas notekūdeņu sistēmai, viss ir salīdzinoši vienkārši. Taču, ja jāizbūvē neatkarīga kanalizācijas un notekūdeņu savākšanas un/vai attīrīšanas sistēma, ir trīs iespējas – krājrezervuārs, septiķis un bioloģiskās attīrīšanas iekārta.  Vasaras mājā vai nelielai ģimenei var pietikt ar krājrezervuāru vai septiķi, tomēr pie lielāka kanalizācijas notekūdeņu daudzuma visieteicamākā ir bioloģiskā notekūdeņu attīrīšanas sistēma, kas būs jāiztukšo daudz retāk, ietaupot uz asenizatora pakalpojumiem ilgtermiņā. Plašāku izklāstu sniedzam 10 minūšu video raidījumā “DZĪVĪTE brīvdienās” https://www.youtube.com/watch?v=cDsYNs4uJHU 

 

AUGUST LATVIA SERVISS piedāvā patentētas notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtas, kurām ir viens no augstākajiem attīrītā ūdens rādītājiem, salīdzinot ar analoģiskiem risinājumiem. Šādi attīrītus notekūdeņus drīkst izlaist zemē, ūdens krātuvēs, virszemes ūdeņos, nenodarot nekādu kaitējumu videi vai arī  izmantot atkārtoti kā tehnisko ūdeni. Attīrīšanas iekārtas ir vienkārši uzstādāmas un viegli transportējamas. Sekojot uzstādīšanas norādījumiem, tās montāžu ar profesionāļu palīdzību var paveikt arī klients pats.

Pareizais risinājums katrai mājai

AUGUST LATVIA SERVISS speciālisti sniedz bezmaksas konsultāciju ikvienam, kas vēl tikai domā par kanalizācijas sistēmas ierīkošanu jaunbūvē vai jau esošā mājā, piedāvājot labāko risinājumu katram klientam viņa situācijā. Īpaša uzmanība tiek pievērsta energoefektivitātei, piedāvājot klientiem komponentes, kas ietaupīs izdevumus ilgtermiņā. 

Neatkarīgi no objekta lieluma, mūsu konsultants to apmeklēs, veiks vajadzīgos mērījumus, izstrādās tehnisko projektu un tāmi, saskaņos ar klientu un atbildīgajām institūcijām, un pēc iekārtas izbūves to nodos ekspluatācijā. Visām mūsu piedāvātajām iekārtām ir CE marķējums, kas norāda uz Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ) pārdoto produktu atbilstību veselības, drošības un vides aizsardzības standartiem. 

Pat vislabākajai iekārtai vajadzīga regulāra apkope, tādēļ sniedzam plaša profila pakalpojumus visu ražotāju iekārtām. Veicam iekārtu demontāžu un rekonstrukciju, mainot vai uzlabojot esošās iekārtas vai to sastāvdaļas, kā arī apkalpošanu, kurā vispārīgā gadījumā ietilpst dūņu atpumpēšana, augstspiediena skalošana, regulācija, kompresora un iekārtas vispārējā darbības pārbaude.  

Profesionālu meistaru serviss

Ir cilvēki, kas ļoti labprāt dažādus mājas darbus veic paši savām rokām – pļauj zāli, iekopj dārzu, veic būvniecības darbus. Taču pat vislabākajam saimniekam var pietrūkt laika un enerģijas nesaprotamajai vai „ķēpīgai” notekūdeņu attīrīšanas iekārtas apkopei. Tadēļ piedāvājam zinošu meistaru pakalpojumus, kas iepriekš saskaņotā laikā ierodas objektā un dažu stundu laikā veic pilnu iekārtas apkopi.

Ir klienti, kas ikdienā paši seko līdzi iekārtas darbībai un pēc saviem ieskatiem piesaka nākamo meistaru vizīti un kārtējo apkopi. Taču lielākajai daļai iekārtu īpašniekiem ne vienmēr izdodas atcerēties, kad veikta pēdējā apkope un kad būtu jāveic nākamā. Tādēļ piedāvājam slēgt servisa apkopes līgumu – kas ietver regulāru meistaru vizīti (divas reizes gadā), kā arī bezmaksas ārkārtas izsaukumu, kas garantē palīdzību 48 stundu laikā. 

Apkopes tiek plānotas savlaicīgi klientam ērtā dienā un laikā. Savstarpēja līguma slēgšana abām sadarbības pusēm sniedz drošības sajūtu, ka kanalizācijas sistēma darbojas kā nākas un atvieglo saimieku ikdienu. Īpaši tādēļ, ka pēc Ministru kabineta noteikumiem Nr. 384 „Noteikumi par decentralizēto kanalizācijas sistēmu apsaimniekošanu un reģistrēšanu” paredzēts, ka decentralizētajām notekūdeņu attīrīšanas iekārtām apkope jāveic vismaz reizi gadā (no sertificēta komersanta puses) vai jābūt noslēgtam līgumam ar apkalpojošo uzņēmumu.

Labi aprūpēta iekārta strādās nevainojami un ilgstoši, saglabājot kanalizācijas sistēmas anonimitāti visaugstākajā līmenī – tā nebūs ne redzama, ne saožama, ne arī kā citādi jūtama. Tādēļ vislabāk uzticēt  savas iekārtas apkopi profesionāļiem.