August Latvia serviss kanalizācijas izbūve, montāža un tīrīšana

Blogs • Publicēts 27.05.2021

Lai arī jaunbūves projekts var saturēt daudz estētisku un pat māksliniecisku vērtību, būvniecība jāsāk ar praktisko pusi – komunikāciju plānošanu un izbūvi, tajā skaitā ar kanalizāciju. AUGUST LATVIA SERVISS ir viens no pieredzējušākajiem uzņēmumiem Latvijā, kura portfolio ir vairāk kā 10 000 realizēti projekti kaimiņvalstīs, kā arī Eiropā, Āzijā un pat Āfrikā, savukārt, Latvijas tirgū vairāk par 3000 projektiem, kuros uzstādītas dažādas kanalizācijas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas.

Risinājumi lokālajai sadzīves notekūdeņu savākšanai

Gudra kanalizācijas sistēma, klienta specifiskajām vajadzībām piemērota notekūdeņu savākšana un attīrīšana, kā arī vienkārša sistēmas uzturēšana un tīrīšana ietekmē ēkas iemītnieku komfortu un izdevumus visā ēkas ekspluatācijas laikā.

Ja ir iespēja pieslēgties centralizētajai apdzīvotas vietas notekūdeņu sistēmai, viss ir salīdzinoši vienkārši. Gadījumā, ja jāizbūvē neatkarīga kanalizācijas un notekūdeņu savākšanas un/vai attīrīšanas sistēma, ir trīs iespējas – krājrezervuārs, septiķis un bioloģiskās attīrīšanas iekārta. Vispirms svarīgi saprast, cik daudz cilvēku un cik bieži uzturēsies mājoklī, lai varētu aprēķināt sadzīves notekūdeņu daudzumu un piemērotāko risinājumu konkrētajai vietai un ģimenei.  Vasaras mājā vai nelielai ģimenei var pietikt ar krājrezervuāru. Ja notekūdeņu daudzums ir lielāks, ieteicamāks ir septiķis, kuru jāiztukšo retāk. Tomēr pie lielāka kanalizācijas notekūdeņu daudzuma visieteicamākā ir bioloģiskā notekūdeņu attīrīšanas sistēma, kas būs jāiztukšo daudz retāk, ietaupot uz asenizācijas pakalpojumiem.

Bioloģisko attīrīšanas iekārtu priekšrocības

AUGUST LATVIA SERVISS piedāvā patentētas notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtas, kurām ir viens no augstākajiem attīrītā ūdens rādītājiem, salīdzinot ar analoģiskiem risinājumiem. Šādi attīrītus notekūdeņus drīkst izlaist zemē, ūdens krātuvēs, virszemes ūdeņos, nenodarot nekādu kaitējumu videi vai arī  izmantot atkārtoti kā tehnisko ūdeni. Attīrīšanas iekārtas ir vienkārši uzstādāmas un viegli transportējamas. Sekojot uzstādīšanas norādījumiem, tās montāžu ar profesionāļu palīdzību var paveikt jebkurš klients.

Uzņēmums piedāvā arī dažādu izmēru septiķus – no 2 līdz pat 10 m3, kā arī visu izmēru tvertnes kanalizācijas notekūdeņu krājrezervuāriem.  AUGUST LATVIA SERVISS piedāvātajiem septiķiem ir 10 gadu garantija, pielāgojams tilpums, izmērs, kā arī ieplūdes un izplūdes caurules. Visas tvertnes un septiķi tiek ir ražoti no stiklašķiedras, ir viegli un izturīgi.

Pieredzējušu speciālistu konsultācija                                                     

Uzņēmuma speciālisti sniedz bezmaksas konsultāciju ikvienam, kas vēl tikai domā par kanalizācijas sistēmas ierīkošanu jaunbūvē vai jau esošā mājā, un piedāvā labāko risinājumu katram klientam viņa situācijā.

Neatkarīgi no objekta lieluma, uzņēmuma konsultants to apmeklēs, veiks vajadzīgos mērījumus, izstrādās tehnisko projektu un tāmi, saskaņos ar klientu un atbildīgajām institūcijām, izbūvēs un arī nodos ekspluatācijā. Visām AUGUST LATVIA SERVISS piedāvātajām iekārtām ir CE marķējums, kas norāda uz Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ) pārdoto produktu atbilstību veselības, drošības un vides aizsardzības standartiem.

Izvēloties notekūdeņu attīrīšanas sistēmu, kas prasa regulāru apkopi, klients var rēķināties, ka AUGUST LATVIA SERVISS gādās, lai tā ilgtermiņā strādā nevainojami un parūpēsies gan par kanalizācijas tīrīšanu ar augstspiediena skalošanas iekārtu, gan par netraucētu bioloģisko attīrīšanas iekārtu darbību.