Noformēt bezprocentu līzingu

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Atbildam uz mūsu klientu biežāk uzdotajiem jautājumiem. 1. Kādos gadījumos izvēlās bioloģisko attīrī...

Notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtas privātmājām - ATC sērija

1260 EUR (t.sk. PVN)

Mēneša maksājums ATC-P6 = 105 EUR

Info pa tālr.: +371 26067676

Notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtas privātmājām - AT6 sērija

1330 EUR (t.sk. PVN)

Mēneša maksājums AT-6 = 110,08 EUR

Info pa tālr.: +371 26067676

Notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtas privātmājām - AT8 sērija

1610 EUR (t.sk. PVN)

Mēneša maksājums AT-8 = 134,17 EUR

Info pa tālr.: +371 26067676

Notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtas

SIA „August Latvia” bioloģiskās notekūdeņu attīrīšanas iekārtas ir modernākais risinājums privātmāju vai mazu uzņēmumu kanalizācijas jautājumu risināšanai. Visi sadzīves notekūdeņi (duša, vanna, trauku mazgājamās mašīnas, kanalizācija utt.), kas nonāk attīrīšanas iekārtā, tiek bioloģiski attīrīti līdz pakāpei, kad pāri paliek ūdens, ko var novadīt atklātās ūdens tilpnēs vai zemē. Tas iespējams pateicoties dūņām, kas noārda sadzīves kanalizācijas ūdeņos esošās vielas. Tādējādi neveidojas notekūdeņu uzkrājumi, kā tas ir gadījumos, ja sadzīves notekūdeņi tiek novadīti asenizācijas bedrē.

SIA „August Latvia” bioloģiskās notekūdeņu attīrīšanas iekārtām ir liela attīrīšanas efektivitāte. Tās attīra notekūdeņus pat no slāpekļa un fosfora, neizmantojot ķīmiskas vielas, tas nozīmē, ka izplūdes vieta neaizaug ar aļģēm, īpaši svarīgi tas ir vietās, kur aiz attīrīšanas iekārtas tiek veidots infiltrācijas lauks.

Attīrīšanas iekārtas ir aprīkotas ar membrāna tipa gaisa pūtēju, kas ar taimera palīdzību strādā 12h no 24h cikla. Tādējādi tās ir energoefektīvas, patērējot maz elektrības.

Bioloģisko notekūdeņu attīrīšanas iekārtu darbība un apkalpošana

SIA „August Latvia” bioloģiskās notekūdeņu attīrīšanas iekārtām ir ērta un viegla apkalpošana. Ik pa laikam ir nepieciešams iztīrīt mehānisko piemaisījumu uztveršanas grozu, kas uztver visu to, kam nevajadzētu nokļūt iekārtā. Sevišķi mazais dūņu pieaugums, nodrošina to, ka liekās dūņas būs jāatsūknē ne biežāk kā vienu reizi gadā.

Iekārta ieslēgta standarta režīmā, var tikt atstāta 180 dienas bez notekūdeņu ieplūdes, tādēļ neradīs jums problēmas, ja plānojat doties ceļojumā vai atvaļinājumā. Ar taimera palīdzību iekārtu var atstāt darbības režīmā līdz pat 6 mēnešiem ilgi.

Bioloģiskās notekūdeņu attīrīšanas iekārtas var darboties jebkādos laika apstākļos, neaizsalst pat zemas temperatūras apstākļos arī -30 grādu salā, iekārtas iekšējā ūdens temperatūra ir +10 grādi.

Garantija

Attīrīšanas iekārtām ir 10 gadu garantija, un tās atbilst augstākajiem ekoloģiskajiem standartiem, neradot kaitējumu apkārtējai videi.

Iekārtu uzstādīšana

Bioloģiskās notekūdeņu attīrīšanas iekārtas ir vienkārši un viegli uzstādīt, kā arī tās ir viegli transportējamas, un neaizņem daudz vietas un nebojā apkārtējo ainavu.

Attīrīšanas iekārtas līdz 50 cilvēku ekvivalentam, atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanas prasībām ir marķētas ar CE zīmi. Latvijā adoptētais standarts LVS EN 12566-3+A1:2009.

Iespējams izdevīgākās bioloģiskās notekūdeņu attīrīšanas iekārtas Latvijā.